Altunizade Franke Servisi

0
403
views
Altunizade Franke Servisi
Altunizade Franke Servisi

Dünyadaki en tanınmış beyaz eşya üreticilerinden biri olan Franke, başarısını sürekli geliştiren ve daha işlevsel modellerle sürdürmeye devam ediyor. Franke markasına ait tüm ürünlerdeki gibi, dünyanın en gelişmiş teknolojisi buzdolabında da kullanılmaktadır. Altunizade Franke Servisi Araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayrılmış çok sayıda yıllık bütçeler, yeni koşullara yeni olan ve çok daha işlevsel, daha az enerji tüketen ve çevreye ve insan sağlığına çok duyarlı gelişmiş teknoloji ürünlerinin ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Bu gelişmiş ve seçkin teknolojinin tüm avantajlarına rağmen, dünyanın sayısız ülkesinde en iyi soğutucu olarak tercih edilen Franke buzdolapları, çeşitli dış faktörler ve kullanım hataları nedeniyle çeşitli sorunlara neden olabilir. Markanın tüm ilke ve ilkelerine uyan bir hizmet anlayışı sergileyen İstanbul Franke Hizmeti, ortaya çıkan tüm sorunlara en hızlı şekilde müdahale edebilme yeteneği ile yapılandırılmıştır.

Çalışma koşullarına dayanacak şekilde üretilen buzdolapları, bu dayanıklılığa rağmen elektrik şebekesindeki çeşitli sorunların yanı sıra yanlış kurulum, çalışma koşulları ve çalıştırma hataları nedeniyle bazı arızalara neden olabilir. İstanbul Franke Servisi, bu ürün kalitesine, benzersiz kaliteye ve kaliteli hizmete özgü hizmetler sunmakta, bu sorunlara oluşum nedenlerinden daha hızlı çözümler sunmakta ve cihazların ömrünü uzatmaktadır.

Altunizade Franke Servisi

Buzdolaplarınızın işlevsel çalışabilmesi için, kurulum zemininin düz, sert ve nemsiz bir alanda olmasını sağlamanız gerekir. Cihazın bağlı bulunduğu ana ünitenin kaldırma kapasitesi elektronik ekipmanla uyumlu olmalı ve topraklama bağlantısı tamamlanmış olmalıdır. Güneşin yakınına veya herhangi bir ısı kaynağının yakınına yerleştirilen buzdolapları, normal olarak tüketmeleri gereken enerjiden daha fazla enerji tüketerek çalışmalıdır. Altunizade Franke Servisi Bu nedenle, cihazınızı güneşten ve ısı kaynaklarının çok uzak bir alana yerleştirmek önemli bir ayrıntıdır. Kurulum aşaması için İstanbul Franke Hizmet teknik servis personeli ihtiyacınız olan yardımı talep edebilir.

Altunizade Franke Servisi
Altunizade Franke Servisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here