Çiğli Anaokulu

0
224
views
Çiğli Anaokulu
Çiğli Anaokulu

Okul öncesi eğitim çocuklarımızın vazgeçilmez bir hazırlık aşamasıdır. Çiğli Anaokulu Çocuklarımız annesine babasına saygıyı okulda öğretmenlerine olan saygıyı onların değerini sosyalleşmenin önemini kendilerine ayrılan zamanın değerini öğrenme becerisi uyuma ve paylaşma içgüdüsü bu değerli döngü içerisinde çocuklarımızı güler yüzlü öğretmenlerimizle eğitime tabi tutuyoruz.

Çiğli Anaokulu

Değerli veliler Çalışan anne ve babalar çocuklarını kesinlikle bir. Eğitim kurumuna emanet etmelidir ben çalışayım çocuğumu. Annem baksın düşüncesi çocuklarınızın eğitim öncesi okul öncesi yaşantısına hiçbir faydası yoktur İçine kapanık annesinden babasından uzak bütün gün evde bir tablete bakan çocuk her zaman İçine kapanık başarısız. Sosyal olarak kendini yetersiz hisseden çocuklar haline gelir o yüzden okul öncesi eğitimin önemini ne kadar değerli olduğunu sizlere anlatmak isterim.

Çiğli Kreş

Çiğli Kreş Çocuklarımız bizim her şeyimizdir onların okul hayatında başarılı olması için kreş ya da anaokuluna. Eğer İzmir Çiğli bölgesinde iseniz bizlere emanet edebilirsiniz emin olun çocuklarınız okul hayatında çok daha başarıya ve başarılı olmaya adımlar atacaktır güler yüzlü öğretmenlerimiz ve yardımcı personellerimize çocuklarınızın hizmetindeyiz.

Önceki İçerikFaturalı Hatta Kredi
Sonraki İçerikCanlı Radyo Dinle
Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here