Denizli Avukat

0
167
views
Denizli Avukat
Denizli Avukat

Denizli iline avukatlık hizmetleri ve hukuksal danışmanlık destekleri veriyoruz. İhtiyacınız için hukuk çalışanlarımız avukatlarımız sizler için Denizli Avukat aramalarınıza yardımcı olmaktadır. Prensipli ve disiplinli avukat kadromuz sizlere yardımcı olmakta ve ihtiyaçlarınızı gidermektedir.

Denizli Avukat

Hukuksal bilgilerin doğru ve güncel olabilmesi kadar, somut hukuksal sorunları çözümleyecek şekilde ele alınması da önem taşımaktadır. Somutsal hukuki sorunlar, mevzuat gereği yargıtay kararları gözleminde değer katılacak bir çözüme kavuşturulmalıdır. Hukuk danışmanı faaliyeti, farklı avukatlık alanlarına ilişkin normların fizyolojik olaya doğru bir şekilde kullanılarak müvekkilin hukuki sorunları çözülmesi olayıdır. Hukuk büromuz, bir taraftan müvekkillerine hukuki destekler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz: Denizlide Ceza Hukuku, Bilişim Hukuku, Vergi Ceza Hukuku, İş Hukuku, İdare Hukuku, Ticaret Hukuku, Denizli Fikri Mülkiyet Hukuku,  Denizli Şirketler Hukuku ve Danışmanlığı, Yabancılar Hukuku, Denizli Tüketici Hukuku gibi bir çok konuda ve alanda Denizli Hukuk Bürosu olarak sizlerleyiz!

Denizli Ofis Adresimiz

Sizleri ofisimize beklemekteyiz

Tam adresimiz aşağıda belirtilmiştir, detaylı adres tarifi için tıklayabilirsiniz.

Email: avukatemrealici@gmail.com

Adres: Sırakapılar Mah. 493 Sk. Mesut Bey İş Hanı K:2 D:26 Merkezefendi / DENİZLİ

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here