Endüstriyel Mutfak Servisi

0
226
views
Endüstriyel Mutfak Servisi
Endüstriyel Mutfak Servisi

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesi Servisi. Endüstriyel Mutfak Servisi Uzun yıllardır evlerimizde bulunan ve işimizi oldukça kolaylaştıran çamaşır makineleri oldukça gelişmiş ve model sayısı artmıştır. Özellikle son yıllarda yaşanan rekabet ortamı nedeniyle birçok model ve çamaşır makinesi tipi üretilmiş ve bize sunulmuştur.

Endüstriyel Mutfak Servisi

Çok fazla çeşide sahip çamaşır makineleri iki grupta incelenir; Ev Tipi Çamaşır Makinesi Servisi ve Endüstriyel Tip Çamaşır Makinesi Servisi. Ev tipi çamaşır makinesi servisi, evlerde kullanılan standart makinelerdir, Endüstriyel Mutfak Servisi çamaşırları düşük ağırlıkta yıkayabilir ve daha az elektrik yakabilir. Endüstriyel Çamaşır Makinesi Hizmeti, oteller, hastaneler, konaklama yerleri, sosyal tesisler ve benzeri işletmeler gibi yerlerde, daha büyük hacimli, daha fazla çamaşırhane ve evsel çamaşırhaneden daha fazla elektrik gibi yerlerde kullanılabilen bir çamaşır makinesi hizmetidir. makine servisi.

Endüstriyel Mutfak Servis

Endüstriyel Tip Çamaşır Makinesi Hizmeti Nedir? Endüstriyel Çamaşır Makinesi Hizmeti genellikle oteller, hastaneler, konaklama yerleri, sosyal tesisler ve benzeri işletmeler gibi büyük işletmelerde kullanılır. Bu tür toplu kullanımda, ev tipi çamaşır makineleri, ortaya çıkan çamaşır yıkama sorununu tek başına çözemez. Ev tipi çamaşır makineleri kullanılsa bile, elektrik açısından çok maliyetli olacaktır. Bu nedenle, bu tip endüstriyel çamaşır makinelerini yerlerde kullanmak tercih edilir. Endüstriyel Mutfak Servisi Çünkü endüstriyel çamaşır makinesi servisi, yıkama hacmi kadar ekonomik ve elektrik tüketimi kadar ekonomiktir. Toplu alanlarda, daha fazla çamaşır üretileceği için yüksek yıkama ve kurutma hacimlerine sahip makinelere olan ihtiyaç doğal olarak daha büyük olacaktır.

Endüstriyel Servisi

Ev Tipi ve Endüstriyel Tip Çamaşır Makinesi Hizmeti Arasındaki Farklar;
Ev tipi çamaşır makineleri yapı olarak daha küçüktür ve yıkama hacmi olarak maksimum 10-12 Kg hacme sahipken, Endüstriyel Servisi endüstriyel çamaşır makineleri daha yüksek hacimlere (0-100 Kg) sahiptir. Kullanım sıklığına bağlı olarak, ev tipi makineler endüstriyel makinelerin yakınında elektrik yakabilir. Toplu alanlarda kullanılacak olan endüstriyel çamaşır makinesi servisi, elektrikten tasarruf sağlayacağı için her açıdan daha avantajlı olacaktır. Büyüklük bakımından ev tipi çamaşır makineleri, endüstriyel çamaşır makinelerinden oldukça küçüktür. Yıkama hacmi arasındayken boyut farkının dikkate alınması şaşırtıcı değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here