Franke Servis Kartal

0
298
views
Franke Servis Kartal
Franke Servis Kartal

İstanbul Kartal Franke uzun yıllardır hizmet vermektedir. Franke Servis Kartal Uzman ekibimiz ve alanında profesyonel meslektaşlarımızla müşterilerimize özel hizmet vermekteyiz. Kalite, güvenli ve garantili hizmet anlayışı ile daima işini güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla yürüten bir firma olarak sektörde her zaman yanınızdayız. Yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeyle müşterilerimize olumlu geri bildirimler sağlıyoruz.

Franke Servis Kartal
Franke Servis Kartal

Franke Servis Kartal

1911 yılında kurulan İsviçreli firma, Franke markasının her ürünü için özel hizmetler sunan bir şirket olarak İstanbul’daki kartal sektöründedir. Gelişen teknolojiyi takip ederek, hizmet ağına yenilikler ekleyerek ve müşterilerimizin yanına her zaman alanında uzman teknik ekibimizle portföyümüzü genişletiyoruz.

Kartal Franke Servisi

Bir şirket olarak, Franke Markası’nın her ürünü ile ilgili hizmetleri sunmak zorundayız

Bir şirket olarak Franke markasında satılan her ürün için hizmet veriyoruz. Müşterilerimize beyaz eşya, ankastre ürünler, konutlar, ocak, fırın ve klima ürünleri konusunda garantili bir hizmet sunuyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyeti, Franke Servis Kartal firmamız garantili ve orjinal parça değişimi yapmaya kararlı ve bu konuda istikrarımızı korumaya devam etmektedir. Franke markalı ürün değişiminizin kalite ve ekonomisine, şirketinizin sonuna kadar yaşam alanınıza güvenebilirsiniz. Çamaşır makinesi, buzdolabı, ankastre ürünler, klima, ocak ve fırın ürünlerinin kurulum ve bakım hizmetlerinde daima yanınızdayız.

Müşterilerimize Çözüm Odaklı Hizmet Sağlıyoruz Franke markasının kartal servisi olarak her zaman müşterilerimize ulaşabilirsiniz. Franke servisi günün herhangi bir saatinde Kartal Çağrı Merkezi’ni bir arıza raporu yaparak, yetkili arkadaşınız sorun hakkında bilgi verebilir. Arıza bildiriminizi aldıktan sonra en kısa sürede sizinle iletişim kuracağız. Franke Servis Kartal Sorunu, evinizin her alanında kullandığınız Franke ürününüzle karşılaştırarak çözüm odaklı servisimize başlarız.

Önceki İçerikMavi Zemin Kaplama
Sonraki İçerikSultanbeyli Elektrikçi
Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here