Online Enerji Kimlik Belgesi Talep Formu

0
179
views
Online Enerji Kimlik Belgesi Talep Formu

Online Enerji Kimlik Belgesi Talep Formu

Çevrimiçi enerji tanımlama istek formunu doldurarak size sertifikanızın uygun fiyatını hızlı bir şekilde bildirelim. Günümüzde, İnternette en çok harcanan zaman daha fazla bilgiye kolayca ulaşmamızı sağlıyor. enerji kimlik belgesi Enerji Kimlik Belgenizin mümkün olan en kısa sürede size ulaşması için, nakliye ve / veya farklı yolların kullanılması yerine, talebinizi İnternet’teki Online Başvuru ile alırız. Türkiye’deki tüm illerden Enerji Kimlik Belgesi talebinizi online başvuru sisteminize hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Belgenizi hazırlamak için bize biraz bilgi göndermelisiniz. Bu belgeleri ve bilgileri bize e-posta ile gönderebilir veya Online Başvuru ile bize gönderebilirsiniz. Formumuz, neyi yüklemeniz gerektiğini anlatan açıklayıcı metinlerden oluşur. Bina ruhsatınızı yapın, bina ruhsatınızı kurun, mimari projenizi mimari projenize kurun ve bize Online Uygulama ile ulaşabileceğiniz ad ve telefon numaralarını yazarak bize ulaşın.

Bina lisansınızı tarayabilir ve gönderebilir, ayrıca Mimari Projenizin Autocad formatındaki dosyayı yükleyebilir ve Online Uygulamadan gönderebilirsiniz. Online Başvuru bölümümüz çok hızlı güncellenmektedir. enerji kimlik belgesi vermeye yetkili firmalar Bu sayede, belgeleriniz hakkında bilgi vermek için en kısa sürede size ulaşabiliriz, aynı zamanda belgenizi düzenlemeye başladığımız anlaşmadan hemen sonra fiyat için bilgi sağlarız. Ve sistem onayından sonra, aynı gün size belgenizin numarasını e-posta ile göndeririz. Müşterilerimizin çevrimiçi başvuru taleplerine en kısa sürede cevap veriyoruz. Online Başvuru Departmanımızdan yaptığımız uygulamayla size daha hızlı ulaşma şansımız var.

enerji kimlik belgesi

Enerji tanımlama belgesi istiyorsanız – Ekb Talep Formunu açıklıyoruz:

1- BİNA TÜRÜ: Binanızın inşaat tarihi 01 Ocak 2011 tarihinden önce olup binanız eski inşaat sınıfındadır. İnşaat izni 1 Ocak 2011’den sonra verilmişse, yeni bina sınıfına girmelisiniz.

2- BİNA TÜRÜ: İstenilen konut tipini EKB, Daire EKB, Residence EKB, Ofis, fabrika, sanayi EKB, Hastane EKB, Eğitim EKB, Otel EKB, Alışveriş Merkezi ve Toplu Konut (Toki EKB) tipinde seçebilirsiniz.

3- İNŞAAT ALANI: Binanızın toplam inşaat alanı metrekare olarak yazılmalıdır.

4-BLOK SAYISI: Toplam Craps sayısını girmelisiniz. En az 1 öğe.

5-İLLER-İLÇE: Binanızın bulunduğu il ve ilçe

6-AD-SOYAD: Talep edenin adı ve soyadı (irtibat kurulacak kişi).

7-PHONE: İstenen kişinin cep telefonu numarası (irtibat kişisi).

8- E-POSTA: İstekte bulunanın e-posta adresi (irtibat kurulacak kişi).

Bu sayede EKB belgesinin fiyatını EKB talebi formunda hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. enerji kimlik belgesi fiyat
Dilerseniz Yapı bilgileri ve projeleri info@akcalienerji.comadresine mail atabilirsiniz.

Önceki İçerikBeyaz Eşya Servis
Sonraki İçerikDenizli Avukat
Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here